Hubněte zdravě, hubněte s NATURHOUSE produkty

Reklama
Zdroj: Youtube.com

Hubnutí je proces, kdy se snižuje celková tělesná hmotnost jedince z různých důvodů. Na internetu je propagováno a nabízeno velké množství metod hubnutí od hladovění, přes přerušované půsty až k různým keto dietám apod. Ne každá metoda je ale zdravá a tělu prospěšná. Tento článek vám představí metodu hubnutí, která zdravá je! Už jste slyšeli o NATURHOUSE?  Pokud ne, je nejvyšší čas se o této zdravé metodě dozvědět více.

Reklama

Metoda NATURHOUSE

Tajemství úspěchu této unikátní metody spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé spolupráci s výživovým poradcem (dietologem) a v širokém sortimentu produktů, které si jako jediné klienti hradí sami. Za úspěchem metody NATURHOUSE stojí přes 300 000 spokojených klientek a klientů z České republiky a Slovenska, kterým tato osvědčená a účinná metoda změnila nejen šatník, ale také životní styl a sebevědomí. Na webových stránkách si můžete přečíst spousty skutečných příběhů klientů a klientek, kteří zahodili předsudky a do hubnutí s metodou NATURHOUSE šli po hlavě.

Jak to celé funguje?

Naturhouse dieta není pouze další tuctový hubnoucí program, dieta natur house nabízí jedinečný a osobní přístup. Celý proces probíhá ve 4 jednoduchých krocích, ze kterých nemusíte mít strach ani obavy. Výživový poradci jsou nejen profesionálové, ale jejich lidský a empatický přístup po první schůzce okamžitě odbourá vaše předsudky.

Krok 1 – schůzka s poradcem

Výživový poradce vás na první schůzce zváží na speciální váze, která zjistí poměr vody a tuku ve vašem těle. Dále s vámi probere stravovací návyky, zdravotní stav a případně zdravotní omezení. Na základě zjištěných výsledků si určíte cíl, kterého chcete dosáhnout (kolik kg chcete zhubnout). První schůzka zabere zhruba 30 minut vašeho času.

Krok 2 – NATURHOUSE jídelníček na míru

Následující konzultace se konají obvykle 1x týdně. Konzultace probíhá tak, že výživový poradce s vámi sestaví jídelníček na týden, protože základem každé redukce váhy je zdravá výživa. Nemějte ale obavy. Jídelníčky se skládají z běžně dostupných surovin, které nejsou náročné na přípravu, jsou pestré, chutné a nepřipraví vás o veškeré finance. Konzultace trvá zhruba 15 minut.

Reklama

Krok 3 – doporučení produktů

Jídelníček je doplněn o exkluzivní produkty, které jsou vyráběny z výtažků bylin, ovoce a zeleniny. Obecně platí, že pokud dodržíte jídelníček, zdravý životní styl, správnou konzumaci produktů a trochu pohybu, můžete hubnout v průměru 0,5 až 1 kg za týden.

Krok 4 – dosažení cíle

Po dosažení svého stanoveného cíle ještě můžete projít fází stabilizace, kdy se můžete naučit, jak si svou váhu udržet, aby nedocházelo k nechvalně známému jo-jo efektu, jak si sami udržet zdravý životní styl, jak sestavit nutriční plány apod.

NATURHOUSE eshop

NATURHOUSE provozuje úspěšnou síť výživových poraden v 32 zemích světa. Pro své poradny vyrábí v laboratořích vysoce kvalitní výživové doplňky, potraviny a kosmetiku na bázi koncentrovaných výtažků z bylin, ovoce a dalších přírodních surovin. Na e-shopu pořídíte nejen produkty na hubnutí, ale také produkty na imunitu, vitamíny a další produkty pro vaše zdraví. Na webových stránkách si také můžete zakoupit přímo redukční programy. Vybrat si můžete i z nabídky potravin, nebo hotových jídel, které pro vás NATURHOUSE  připravuje. Na eshopu najdete také aktuální Naturhouse ceník produktů.

Nejžádanější NATURHOUSE produkty

Doplňky stravy

Reklama

Naturhouse recenze

V této části se podíváme blíže na to, jak skuteční klienti hodnotí služby a Natur house produkty. Tyto recenze pochází přímo z webových stránek naturhouse-cz.cz, což nám poskytuje autentický pohled na zkušenosti těch, kteří se rozhodli pro tuto cestu ke zdravějšímu životnímu stylu. Zde jsou některé vybrané Natur house recenze:

Na metodě NATURHOUSE nejvíce oceňuji, že jsem vůbec netrpěla pocitem hladu, protože teď jím a piju mnohem víc než předtím.

Marie

Chtěla jsem zhubnout. Hledala jsem nejlepší alternativu a NATURHOUSE mě nejvíce oslovil.

Reklama

Marcela

Cítím se dobře. Nebolí mě záda ani nohy a celkově se mi lépe pohybuje. Navíc jsem ocenila, že nemám hlad a jídla v jídelníčku byla poskládána z cenově dostupných surovin.

Jana

Cítím se výborně, navíc si změny všímá i mé okolí, což mě jako ženu samozřejmě těší.

Reklama

Radka

Závěr je jasný. S NATURHOUSE můžete nejen zdravě zhubnout, ale celkově pečovat o své zdraví. Proškolení a certifikování výživoví poradci jsou vám plně k dispozici. Poradenství je zcela zdarma. Začněte žít lépe ještě dnes…

 

Reklama
Reklama

Zdroj: naturhouse-cz.cz

Reklama
Zavřít reklamu