O projektu

Vítejte na AZ-Zdravi.cz, webovém magazínu, kde se věnujeme tématům týkajícím se zdraví a životního stylu. Naše stránky jsou místem, kde se můžete dozvědět nejnovější informace a tipy pro zdravější a šťastnější život.

Respekt k duševnímu vlastnictví

Naším základním pravidlem je respektování autorských práv. Kopírování textů z našeho webu bez souhlasu je přísně zakázáno. Všechny obrázky použité na našich stránkách pocházejí z legálních zdrojů – buď jsou to snímky z fotobank zdarma, obrázky zakoupené s licencí, díla vytvořená našimi autory, nebo jsou generovány pomocí umělé inteligence.

Hobby projekt bez právního charakteru

Chceme, abyste věděli, že AZ-Zdravi.cz je hobby projektem. Informace zde poskytované nemají právní charakter a jsou zamýšleny pro vzdělávací a inspirativní účely.

Spolupráce a propagace

Na našem webu naleznete články, které mohou obsahovat propagaci produktů a služeb třetích stran. Tyto články jsou součástí našeho modelu financování a umožňují nám pokračovat ve vytváření kvalitního obsahu.

Jak je náš projekt financován?

Pro udržení kvality a aktuálnosti našeho obsahu spolupracujeme s vybranými službami na affiliate bázi. To znamená, že pokud se rozhodnete využít službu prostřednictvím odkazu na našem webu a provedete registraci či nákup, obdržíme malou provizi. Tato provize nám pomáhá pokrýt náklady spojené s provozem webu a umožňuje nám nadále poskytovat kvalitní informace pro vás, naše návštěvníky.

Transparentnost a důvěryhodnost

Chceme zdůraznit, že naše doporučení služeb jsou založena na informacích, které poskytují samotné služby. Provize z affiliate odkazů nijak neovlivňuje obsah našeho webu. Snažíme se být transparentní a vždy dáváme na první místo objektivitu a důvěryhodnost informací pro naše čtenáře.

Kontakt

Provozovatel a šéfredaktor

Pavel Kovář,
IČ: 03246078
Pod Kostelem 719,
756 54 Zubří
[email protected]

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 30. 7. 2014, eviduje Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm

Reklama
Zavřít reklamu