Kategorie

Profesionální ultrazvuková kavitace CAVIJETT1

Profesionální ultrazvuková kavitace CAVIJETT1

Obrázky v galerii: 5

Moderní přístroj pro neinvazivní liposukci - Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 - nabízí rychlé, bezbolestné a efektivní odstranění přebytečných tukových vrstev, redukci celulitidy a vyhlazení pokožky. Výsledky jsou patrné již po 1-3 ošetřeních. CaviJETT je nejefektivnější prostředek pro odstranění přebytečných kilogramů a celulitidy.

Více informací

CAVI-JETT1

PROFI PŘÍSTROJE PRO KOSMETIKU A DERMATOLOGII

Dostupnost: Skladem

230 000 Kč s DPH

Více informací: Profesionální ultrazvuková kavitace CAVIJETT1

Popis a specifikace produktu Profesionální ultrazvuková kavitace CAVIJETT1


Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 představuje moderní přístroj neinvazivní, bezpečné, rychlé, bezbolestné a efektivní ultrazvukové kavitace pro odstranění přebytečných tukových vrstev, redukci celulitidy (jejich všech stupňů) a vyhlazení Vaší pokožky. Většina pacientů pozná viditelnou redukci obvodu po jediném zákroku, ale pro další redukci jsou doporučovány další. Výsledky jsou patrné již po prvním až třetím ošetření, v závislosti na klientovi. Metoda ultrazvukové kavitace navíc zrychluje Váš metabolismus, a tedy pomáhá k celkové regeneraci a ozdravení Vašeho těla. Ve výsledku tak vypadáte lépe a hlavně se tak i cítíte. Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se trvale zbavit přebytečných tukových buněk a celulitidy.


Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1

Zájem o neinvazivní liposukce v České republice v poslední době stoupá. Pro pacienty je přínosem bezbolestnost, šetrnost a viditelná efektivita ošetření.  K dosažení požadovaného efektu jsou vyžadována opakovaná ošetření. Trvalý efekt u každého pacienta je individuální. Trvalý efekt se liší podle struktury tkání, ošetřované oblasti, věku klienta, metabolismu a životního stylu, především pitného režimu, zdravé výživy a přiměřené pohybové aktivity.

 

Základní informace o produktu Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1

 • certifikovaný zdravotnický prostředek
 • využívá ultrazvukovou kavitační technologii
 • neinvazivní metoda odbourávání přebytečného tuku v problémových oblastech (tuk se odbourává pouze v oblastech, kde je pro pacienta nežádoucí), redukce celulitidy (všech jejich stupňů) a vyhlazení kůže
 • zákrok je bezpečný, bezbolestný (není třeba místní ani celkové anestezie) a časově nenáročný bez nutnosti hospitalizace
 • po zákroku není nutné nosit speciální stahovací prádlo (po chirurgické liposukci se nosí stahovací prádlo až 1 měsíc)
 • zákrok je všeobecně velmi dobře snášen
 • možným vedlejším účinkem po zákroku je krátkodobě lehce zarudnutá či přehřátá pokožka
 • viditelné a měřitelné výsledky již po třetím ošetření, průměrný úbytek při jedné návštěvě je 4 - 8 cm tuku
 • vysoká efektivnost
 • po zákroku nedochází ke krvácení, nevznikají modřiny, nerovnosti a jizvy
 • trvalý efekt
 • rozmanité použití: břicho, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, boky, nohy (kolena, kotníky, lýtka) a předloktí
 • partie, které se neošetřují: podpažní jamka, podkolenní jamka, třísla, varlata, krk, obličej
 • vhodné pro osoby ve věku 18 – 75 let a všechny fototypy (I – IV)
 • Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 přináší jen minimální zdravotní rizika (nutné je vyloučit pouze pacienty s těžkou poruchou jater, s kardiostimulátorem, se špatně léčenou cukrovkou, metabolickými poruchami – viz níže – bezpečnostní informace)
 • žádný spotřební materiál (s výjimkou gelu, který se před zákrokem aplikuje na kůži), žádné dodatečné náklady
 • finanční úspora oproti chirurgické liposukci (neplatíte operační sál, anesteziologa ani kompresivní prádlo)
 • není nutná žádná speciální příprava, jen dvanáct hodin před zákrokem není vhodné potírat kůži pleťovým mlékem ani krémem
 • jednoduché používání, přehledný LCD dotykový displej
 • vysoká úroveň uspokojení klienta
 • pohodlí klienta při bezbolestné aplikaci
 • vysoká spolehlivost systému a mobilita
 • pro zdravotnické a kosmetické účely

 

Pro koho je vhodný Profesionální Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1?

Nejvhodnější kandidátka pro ultrazvukovou terapii je žena ve věku 25 až 55 let, s BMI indexem 25 – 35, s tukem soustředěným v oblasti břicha a dolních končetin a eventuálně celulitidou. Typicky s malými pohybovými aktivitami a energetickým obsahem stravy vyšším než odpovídá energetickému výdeji. Může jít též o klientku po těhotenství a kojení, která chce rychle a efektivně získat zpět svoji dřívější váhu a proporce. Pro těhotné a kojící klientky je zákrok samozřejmě kontraindikován.
Nejvhodnější kandidátem pro ultrazvukovou terapii je muž ve věku 30 až 50 let s abdominální nadváhou danou malými pohybovými aktivitami a energetickým obsahem stravy vyšším než odpovídá energetickému výdeji.


Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 – doba, frekvence a počet ošetření

Po 3 - 6 ošetřeních je patrný úbytek 3 – 5 obvodových cm, jsou dokumentovány i případy s úbytkem 11 – 18 obvodových centimetrů, avšak každý klient může reagovat rozdílně, ale průměrně již po 3 sezeních v intervalu 10 dnů dává Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 uspokojivý výsledek u většiny klientů. Kúra samozřejmě může pokračovat při potřebě dále centimetry ubírat. Podle odborníků by klient měl absolvovat 6 – 12 sezení. 1 ošetření trvá 20 – 40 minut v závislosti na ošetřované oblasti. Je možné podstoupit zákrok 1krát týdně, nicméně běžnější je ošetření po 10 – 14 dnech pro efektivní terapii, přičemž celkový počet sezení závisí na rozsahu tukové vrstvy v ošetřované partii. Následnou udržovací péči je možné provádět každých 5 - 6 měsíců (2 – 3 zákroky).


Podrobný popis a specifikace produktu Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1

Ultrazvuková kavitace je nová metoda neinvazivní liposukce. Slouží k odbourání tukových ložisek nebo k redukci celulitidy a to tak, aby nedošlo k jakémukoliv poškození integrity kůže. Tato metoda je díky tomu zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní. Kavitační technologie umožňuje koncentrované energii nasměrovat do velmi specifické zóny uvnitř pacienta a je tak schopna rozvrátit podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a muskulární tkáň nezměněnou. Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 a jeho princip Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku, které umí vyvolat potřebné posuny a změny už na úrovni molekulární struktury ošetřované tkáně. Ultrazvukové vlny pronikají až do podkoží, kde tkáně absorbují ultrazvukovou energii a dochází ke vzniku kavitace. Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují a jsou velmi nestabilní, dochází k jejich implozi (zhroucení dovnitř) a k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se nakonec rozpadá a uvolňuje se tuk. Po destrukci tukové tkáně je uvolněný tuk ve formě triglyceridů vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných mastných kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován oběžným systémem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné mastné kyseliny - včetně mastných kyselin z potravy. Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Následně pak lymfatický systém vyloučí odbouraný tuk a toxiny z těla ven, proto se doporučuje po aplikaci podstoupit lymfodrenáž. Někteří odborníci doporučují podstoupit lymfodrenáž i před zákrokem pro nastartování Vašeho lymfatického systému. Ultrazvuk je vytvářen zařízením, které má plošku generující požadovanou frekvenci, umístěnou ve spodní části hlavice přístroje. Ta má praktické ergonomické poloměry zakřivení pro plynulost zákroku. Kovová ploška hlavice je při léčebném či kosmetickém ošetření v kontaktu s pokožkou. Účinek je pod hlavicí velmi efektivní a kavitace se rychle vytrácí na místech, která již při ošetření nejsou ve styku s ploškou, ta frekvenci ultrazvuku přenáší. Výstupní frekvence 40 kHz nerozrušuje nekoordinovaným způsobem vnitřní orgány, které jsou uložené hlouběji v lidském těle. Zasahuje jen do úrovní kůže a podkoží, které jsou potřeba ošetřit. Dále tato frekvence neproniká. Ultrazvukové kavitační přístroje používající jiné kmitočty mohou ultrazvukem způsobovat kavitaci v těle v daleko větších hloubkách, než kde se nacházejí ošetřovaná místa nadbytečného tuku apod. Odborníci doporučují nepřekročit maximální výstupní ultrazvukovou frekvenci 1 MHz.


Bezpečnostní informace produktu Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1

Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 je kontraindikován:

 • osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem
 • osoby s vysokým cholesterolem
 • osoby s vysokým krevním tlakem
 • kovový implantát v těle
 • těhotenství
 • menstruace
 • ženy s děložními tělísky (u aplikací na břiše)
 • záněty či infekční onemocnění v místě aplikace
 • kožní onemocnění
 • cévní poruchy a ateroskleróza
 • choroba jater a ledvin
 • rakovina
 • epilepsie
 • cukrovka
 • trombóza, hemofilie, tromboflebitida, užívání léků proti krevní srážlivosti nebo poruchy srážení krve


Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 před, během a po ošetření

Před ošetřením

Před ošetřením je doporučována hypokalorická dieta s omezeným příjmem tuků a soli, nepít kávu, nejíst těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny (velká množství ovoce nebo zeleniny, zelí, luštěniny, müsli apod.). 1 hodinu před ultrazvukovou liposukcí se nesmí nic jíst! Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření (minimálně 2 litry vody denně). Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí. Někteří odborníci doporučují podstoupit lymfodrenáž i před zákrokem pro nastartování lymfatického systému.


Průběh ošetření

Označí se a přeměří ošetřované partie. Následně se na daná místa aplikuje speciální chladivý gel a ultrazvukovou hlavicí se neustálými krouživými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Celá procedura ultrazvukové liposukce je vlastně masáží problémových partií Vašeho těla, která nebolí a nezanechává na kůži žádné stopy. Během ošetření můžete cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Zákrok trvá 30 - 90 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie. Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 může ošetřovat řadu partií: břicho, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, boky, nohy (kolena, kotníky, lýtka) a předloktí, avšak při jedné kúře se ošetřuje 1 maximálně 2 partie těla!!!


Po ošetření

Po skončení ultrazvukové liposukce se provede 20-ti minutová lymfodrenáž, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkotučnou dietu a zejména pravidelný pitný režim (minimálně 2 litry tekutin denně). Doporučuje se dále: zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk, vyloučit konzumaci alkoholu a kofeinu 24 hodin před a alespoň 24 hodin po zákroku.Obsah balení

 • Přístroj CAVIJETT1
 • 1x sonda
 • napájecí kabel
 • návod k použití

Technické parametry produktu Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1

 • Napájení: AC 100/230 V, 50/60 Hz
 • Bezpečnostní třída: třída 1, typ B
 • Rozměry: 95×48×57 cm
 • Hmotnost: 20 kg
 • Výstupní ultrazvuková frekvence: 40 kHz
 • Maximální výstupní výkon: 45 W
 • 5,7" dotykový LCD displej

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první. Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Napište svůj názor

Profesionální ultrazvuková kavitace CAVIJETT1

Profesionální ultrazvuková kavitace CAVIJETT1

Moderní přístroj pro neinvazivní liposukci - Ultrazvukový kavitační přístroj CAVIJETT1 - nabízí rychlé, bezbolestné a efektivní odstranění přebytečných tukových vrstev, redukci celulitidy a vyhlazení pokožky. Výsledky jsou patrné již po 1-3 ošetřeních. CaviJETT je nejefektivnější prostředek pro odstranění přebytečných kilogramů a celulitidy.

Napište svůj názor

20 Dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Následující

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Košík K pokladně

Přihlášení

Kontakty

Adresa výdejního místa

Palackého třída 105
Brno 61200

Otevírací doba výdejního místa:
po předchozí telefonické domluvě
Tel.: +420 724 625 257
Tel.: +420 549 244 996

Informace o stavu objednávky na emailu:                                                                                                               info@az-zdravi.cz

 

 

 

Blog

25. 5. 2012

Nové stránky

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, kde můžete nakupovat snadněji a...